Apie mus

Esame profesionalūs vertimo specialistai, ne vienerius metus teikiantys aukštos kokybės vertimo paslaugas. Mūsų komandos prioritetas – glaudus bendravimas su Jumis. Dėl šios priežasties siekiame užmegzti artimus ryšius su savo klientais. Kiekvienam skiriame tiek dėmesio, kad išsiaiškintume visus Jūsų lūkesčius, reikalavimus, geriau Jus pažintume ir savo darbą galėtume atlikti geriausiai per optimaliausią laiką. Kurdami gerus tarpusavio santykius kartu įgyjame pasitikėjimą vieni kitais, išsiugdome abipusį supratimą, kuris padeda bendradarbiaujant ir siekiant pačių geriausių ir kokybiškiausių rezultatų.

„Mėmelio vertimų“ komandos vertybės:
profesionalumas – kokybiškai ir kruopščiai atliekame kiekvieną mums patikėtą užduotį;
punktualumas – visada laikomės tikslaus darbų atlikimo termino;
komunikavimas – glaudžiai bendradarbiaujame ir bendraujame su kiekvienu mūsų klientu;
inovatyvumas – nuolat tobuliname ir atnaujiname savo žinias, kompetencijas ir visa tai diegiame priimdami tik pačius moderniausius ir unikaliausius sprendimus;
lankstumas – sparčiai ir nesudėtingai gebame prisitaikyti prie individualių klientų poreikių, besikeičiančių aplinkybių;
patirtis – esame sukaupę didžiulį bagažą žinių, praktinių įgūdžių ir patirties;
tikslumas – apgalvotai ir motyvuotai parenkame patį tinkamiausią sprendimą kiekvienai užduočiai.

Užklausos forma

Mūsų komanda

 Visada atkakliai siekiame geriausio rezultato!

Liudmila

komandos vadovė, vertėja

Sandra

projektų vadovė, redaktorė

Elena

vertėja-redaktorė

Marija

vertėja

Vladas

vertėjas-redaktorius

Mylime tai, ką darome

Mes esame vertimo specialistai, teikiantys preciziškas, aukštos kokybės vertimo paslaugas įvairiomis kalbomis. Kiekvienas MB „Mėmelio vertimai“ komandos narys yra 100 % atsidavęs savo darbui ir visiškai neabejingas kalbai. Dėl šios priežasties drąsiai galime teigti, jog vertimai – ne vien tik mūsų kasdienė veikla, tačiau ir didžiausia aistra, tikras mūsų gyvenimo pašaukimas, kurį su džiaugsmu galime vadinti savo darbu.

Visas dėmesys Jums

Bendravimas su klientais ir glaudaus ryšio kūrimas yra neatsiejama mūsų darbo dalis. Kiekvienam skiriame išskirtinį ir intensyvų dėmesį, kad galėtume plačiai ir išsamiai suprasti Jūsų poreikius, lūkesčius, reikalavimus. Nuolat kuriami ir palaikomi geri bei artimi tarpusavio ryšiai ir santykiai su klientais padeda ne tik labiau pasitikėti vieni kitais, bet ir dar kokybiškiau bei optimaliau atlikti darbus ugdant bendrą ir glaudų tarpusavio supratimą.

Tausojame Jūsų laiką

Besąlygiškai gerbiame kiekvieną savo klientą, preciziškai taupome Jūsų ir mūsų brangų laiką. Visada nuodugniai ir išsamiai išsiaiškiname klientų norus, pageidavimus, lūkesčius. Į tai atsižvelgdami susiplanuojame užduotis, priemones, nusprendžiame kaip jos bus atliekamos, įvertiname darbų trukmę kartu kurdami glaudžius tarpusavio santykius su kiekvienu klientu.

Patikėkite vertimą mums!

Reikia vertimo? Kreipkitės į mūsų vertimų biuro komandą!

Scroll to Top

Užklausos forma

Laukiame jūsų užklausų.

KAINŲ SKAIČIUOKLĖ

1. Pasirinkite iš kokios arba į kokią kalbą pageidaujate vertimo. 
2. Laukelyje „Simbolių skaičius“ įveskite spaudos ženklų (be tarpų) kiekį.

* 1 psl. (1700 spaudos ženklų be tarpų)
* Kaina nurodyta be PVM.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.